Verminderde testosteronproductie door paracetamol

123-pil-mid-wit-asperin-170_07.jpg

nieuws Langdurig gebruik van paracetamol tijdens de zwangerschap vermindert mogelijk de testosteronproductie bij ongeboren jongens.
Dat schrijven onderzoekers in Science Translational Magazine op basis van proeven bij lmuizen. Muizen met humaan teelbalweefsel kregen één dag of zeven dagen paracetamol. Na een dag was er geen effect te zien, maar na zeven dagen was het testosteronniveau in het weefsel met 45% verlaagd. Verder onderzoek is noodzakelijk om het mechanisme hiervan te vinden.


Laatst bijgewerkt: juni 2022
Je Groeipakket via Infino? Kinderspel! Je Groeipakket via Infino? Kinderspel!
Infino

Jouw startbedrag en Groeipakket, tijdig en correct uitbetaald, zonder gedoe, mèt goed advies en duidelijke info? Dat kan bij Infino. Bovendien maak je de wereld zo nog een stukje duurzamer.

Vraag je startbedrag aan in 1, 2, 3!

Artikels over gezondheid in je mailbox? Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang een gratis e-book met gezonde ontbijtrecepten.

eenvoudig terug uit te schrijven
Wij verwerken jouw persoonsgegevens conform het Privacy-beleid van Roularta Media Group NV.
volgopfacebook

volgopinstagram