Nieuwsbrief 12 juni

Laatst bijgewerkt: juni 2026
Gezondheid
Nieuwsbrief
vrijdag 12 juni

Zingen is gezond: effect op immuniteit, hersenen, longen en pijn

Zingen is veel meer dan alleen een leuke hobby. Onderzoek toont aan dat zingen goed kan zijn voor je gezondheid. Het zet niet alleen je stem, maar ook je ademhaling en verschillende spiergroepen aan het werk. Bovendien helpt zingen veel mensen om te ontspannen, stress te verminderen en zich beter in hun vel te voelen.
Lees verder
gezondheid.be
Gezondheid.be

5 tips om zelf de beste confituur te maken

Het basisrecept voor zelfgemaakte confituur is heel simpel, en met deze extra tips kan jouw confituur zeker niet mislukken.

Lees verder

Gezondheid.be

Vrouwencondoom: werking en voordelen

Het vrouwencondoom beschermt zowel tegen ongewenste zwangerschap als tegen soa’s en toch blijft het een relatief onbekend anticonceptiemiddel.

Lees verder

Gezondheid.be

Recept: taart met hele citroenen

Deze citroentaart wordt gemaakt met hele citroenen, waardoor ze een intense, frisse smaak en zachte textuur krijgt. Afgewerkt met een warme citroensiroop en romige topping is dit een uitgesproken, aromatisch dessert met een perfecte balans tussen zuur en zoet.

Lees verder

Gezondheid.be

Vervallen geneesmiddelen belanden nog te vaak in de vuilbak

GELEZEN OP PLUS MAGAZINE
Een op de vier Belgen gooit vervallen geneesmiddelen nog altijd in de vuilnisbak of spoelt ze weg via de gootsteen. Nochtans kunnen oude of ongebruikte geneesmiddelen schadelijk zijn voor het milieu én de gezondheid.


Lees verder

Meest gelezen
NUTTIGE LINKS OP GEZONDHEID .BE


verschenen op : 12/06/2026 , bijgewerkt op 22/06/2026
volgopfacebook

volgopinstagram

[ X ]

Blijf op de hoogte!

Artikels over gezondheid in je mailbox? Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang een gratis e-book met gezonde ontbijtrecepten.



Nee, bedankt