|
door
|
onderwerp
|
Paul
|
|
8 Nov 2006 om
10u00
|
naar artikel |
reageer
|
|
|
Keelangina
Mijn keelangina wordt momenteel behandeld met een antibiotica en nu zal ik dus ook deze kuur af moeten maken. Maandag 06-11 ben ik met de kuur gestart en deze duurt 7 dagen. Wanneer kan ik weer gaan werken? Ik heb gehoord dat wanneer je te vroeg weer gaat werken de Ziekte van Pfeiffer zich kan aandienen.
MvG Paul
|
|
anoniem
|
|
13 Nov 2006 om
13u38
|
naar artikel |
reageer
|
|
|
chronische angina
Weet iemand mss of chronische angina bestaat. ik heb bijna altijd witte dingentjes in mijn keel, achter bij mijn amandelen. Mijn zusjes hebben dit ook.. iemand anders mss ook? en wat is er tegen te doen?
|
|
anoniem
|
|
14 Nov 2006 om
22u07
|
naar artikel |
reageer
|
|
|
Keelangina
normaal wanneer je geen koorts meer hebt mag je ga werken maar je antibiotica dosis moet je tot het laatste in nemen anders kan je hervallen met kans op reuma later , ik was in dit geval MVG R.
|
|
anoniem
|
|
27 Apr 2009 om
23u33
|
naar artikel |
reageer
|
|
|
huhh, reuma???
Een wat late reactie, maar toch: reuma als gevolg van een niet afgemaakte antibiotica kuur????? de bacterieën kunnen resistent worden, dat wel. M.
|
|
Sabine
|
|
18 Feb 2010 om
08u27
|
naar artikel |
reageer
|
|
|
Reuma
Ik heb omdat de dokter mij op mijn 13e niet heeft behandeld met antibiotica acuut Reuma gekregen. Ik heb ervoor in het ziekenhuis gelegen. Daarna mocht ik 5 jr geen keelontsteking krijgen en werd dus 5 jaar lang behandeld met een maandelijkse prik, die moest voorkomen dat ik het zou krijgen. Dus het is wel degelijk waar dat je reuma kunt krijgen van keelontsteking die niet goed behandeld is.
|
|