Welkom, schrijf je hier in en
ontvang gratis onze nieuwsbrief
waar in vlaanderen is er een kliniek die deze behandeling uitvoerd door kijkoperatie?
hey hallo ik weet niet of het nog nodig is maar je zocht een kliniek waar ze kijkoperaties uitvoeren ivm carpaal tunnelsyndroom.. wel ik dacht dat parc leopold in brussen die operaties zo uitvoeren tegenwoordig (zelf ben ik op een gewone klassieke manier 24 eb 22jaar geleden geopereerd en het begint nu trug te komen ..
hoop dat je der iets mee kunt Parc Leopold in Brussel (eventueel een nederlandstalige dokter is dr Kinnen
groetjes
Dokter Coenen in het Dodoensziekenhuis te Mechelen is een gerenommeerd handchirurg.
Hij is wel niet geconfectioneerd en mag dus extra geld vragen. Informeren naar de prijs dus!
Beste Coenen
ik woon in Mechelen ik ken de ziekenhuizen en de slechte reputatie van hen ook.
Ik heb nu lans van het carpaletunnelsyndroom komend door een polsband die vereerd aangelegd in in het Dodoensziekenhuis.
ik ga dus niet in op je raad maar ga naar Bonheiden wat vele Mechelaars doen en ook aan te raden is.
maar toch bedankt voor je zelf reclame
Mijn ervaring is dat pijn en soepelheid heel sterk bevorderd worden door meditatie of Jin Shin Jyutsu voor het geval je tijdens je acties/denken/emoties niet voldoende bij jezelf kan blijven.
Maar als je steeds in je center kunt blijven, des te beter, dan heb je waarschijnlijk nooit een dokter nodig, tenzij je veel genetische rommel van je voorouders op te ruimen hebt.